O MNIE

in BEARD we tRUST.

Powitać, mam na imię Bartosz i mam brodę.

Pomysł na tego bloga zrodził się całkiem spontanicznie, kiedy to po użyciu mojego pierwszego specyfiku do brody chciałem podzielić się z kimś wrażeniami. Napisałem recenzję i wrzuciłem do sieci. Tak to się zaczęło.

Jestem pozytywnym facetem z kilkoma zainteresowaniami, które staram się rozwijać według zasady, że w życiu trzeba się czymś interesować. Amatorsko zajmuję się fotografią. Nie wychodzi mi to źle, więc praktycznie wszystkie zdjęcia na blogu to moje małe dzieła. Hobbystycznie jeżdżę od paru lat na deskorolce. Pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego i się wyluzować. Poza tym interesuje się też muzyką, kinem, trochę modą, gotowaniem, ale od dłuższego czasu moim konikiem jest broda i wszystko co z nią związane. Nigdy nie byłem fanem golenia się na gładko. Szybko polubiłem swój zarost. Okres studiów utwierdził mnie w przekonaniu, że broda to nieodłączna część mojego wizerunku i tak zostało do dziś. Są lepsze dni i te gorsze, ale broda cały czas jest ze mną.

Na blogu zamierzam zamieszczać głównie recenzje produktów do pielęgnacji brody, wąsów i włosów. Znajdziecie tu również poradnik. Będzie też trochę ciekawostek na temat brody. Oczywiście nie zabraknie ciekawych wpisów dotyczących reszty moich zainteresowań.

Bardzo cieszę się, że tu trafiłeś/aś i zapraszam do odwiedzania mnie regularnie. Na bieżąco będę zapełniał bloga dobrym brodatym contentem. Jeśli masz jakieś przemyślenia i chcesz się nimi podzielić, pisz śmiało.

beardrust


Nagrody i wyróżnienia

  • I miejsce w kategorii Styl oraz III miejsce w klasyfikacji ogólnej plebiscytu Men’s Health na Męski Blog Roku 2017 (na 116 zgłoszonych blogów z całej Polski)

Ważniejsze wzmianki

  • artykuł w Gazecie Sycowskiej (środa, 9 sierpnia 2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.