Moja brodata pielęgnacja | My Beard Routine

Często pytacie mnie jak dbać o brodę. Od czego zacząć, w co się zaopatrzyć i jak tego używać. Jakie kosmetyki wybrać, a jakie nie. Ile razy używać i nakładać itd. Dostaje też pytania o moją pielęgnację brody. Broda, jej stan oraz to w jaki sposób się ją pielęgnuje i o nią dba to rzecz bardzo zróżnicowana w zależności od długości brody, użytkownika itd. Dziś krótki film o tym jak to wygląda u mnie i jakich kosmetyków używam. Zapraszam serdecznie !

Pielęgnacja brody z kosmetykami marki Horde

3 thoughts on “Moja brodata pielęgnacja | My Beard Routine

  1. Cześć,

    Bardzo lubię kosmetyki Horde. Właściwie używam tak jak Ty na filmie: szampon + olejek + balsam. Uwielbiam zapach Lumberjack i uwielbiam jak zmiękczają i wygładzają brodę. Jedyne czego nie lubię to efekt nabłyszczający balsamu. Po samym olejku jeszcze tego tak nie widać, ale po balsamie już się świecę, czego za bardzo nie lubię. Wolę błyszczeć intelektem niż brodą 🙂 Poza tym do włosów używam matowych produktów i trochę to kontrastuje.
    Czy miałbyś może jakąś podpowiedź nt. balsamu o mocnym chwycie, ale o matowym wykończeniu?
    Dzięki z góry.

    1. Może spróbuj nakładać go mniej? Jedyny matowy balsam jaki znam jest od Beard King czy jakoś tak, ale ani zapach ani właściwości nie dorównują Horde.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.