O MNIE

Powitać, mam na imię Bartosz i mam brodę.

Pomysł na tego bloga zrodził się całkiem spontanicznie, kiedy to po użyciu mojego pierwszego specyfiku do brody chciałem podzielić się z kimś wrażeniami. Napisałem recenzję i wrzuciłem do sieci. Tak to się zaczęło.

Jestem pozytywnym facetem z kilkoma zainteresowaniami, które staram się rozwijać według zasady, że w życiu trzeba się czymś interesować. Na co dzień pracuję jako barber/fryzjer męski i jest to coś co kocham robić. Amatorsko zajmuję się fotografią. Nie wychodzi mi to źle, więc praktycznie wszystkie zdjęcia na blogu to moje małe dzieła. Hobbystycznie jeżdżę od paru lat na deskorolce. Pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego i się wyluzować. Poza tym interesuje się też muzyką, kinem, trochę modą, gotowaniem (jestem wegetarianinem), ale od dłuższego czasu moim konikiem jest broda i wszystko co z nią związane. Nigdy nie byłem fanem golenia się na gładko. Szybko polubiłem swój zarost. Okres studiów utwierdził mnie w przekonaniu, że broda to nieodłączna część mojego wizerunku i tak zostało do dziś. Są lepsze dni i te gorsze, ale broda cały czas jest ze mną.

Na blogu zamierzam zamieszczać głównie recenzje produktów do pielęgnacji brody, wąsów i włosów. Znajdziecie tu również poradnik brodacza. Będzie też trochę ciekawostek na temat brody. Oczywiście nie zabraknie ciekawych wpisów dotyczących reszty moich zainteresowań.

Bardzo cieszę się, że tu trafiłeś/aś i zapraszam do odwiedzania mnie regularnie. Na bieżąco będę zapełniał bloga dobrym brodatym contentem. Jeśli masz jakieś przemyślenia i chcesz się nimi podzielić, pisz śmiało.

beardrust


Nagrody i wyróżnienia

  • I miejsce w kategorii Styl oraz III miejsce w klasyfikacji ogólnej plebiscytu Men’s Health na Męski Blog Roku 2017 (na 116 zgłoszonych blogów z całej Polski)

Ważniejsze wzmianki

  • artykuł w Gazecie Sycowskiej (środa, 9 sierpnia 2017)

  • artykuł w Gazecie Sycowskiej oraz na stronie syców.naszemiasto.pl (wtorek, 4 sierpnia 2020)

Moje artykuły w gazecie branżowej Barber Expert Magazine:

Jeśli masz jakieś pytania zajrzyj do zakładki Kontakt. Jeśli chciałbyś nawiązać ze mną współpracę kliknij Współpraca. Zapraszam Cię również do odwiedzenia mnie na Facebooku, Instagramie oraz moim kanale w serwisie YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.