O MNIE

Powitać, mam na imię Bartosz i mam brodę.

Pomysł na tego bloga zrodził się całkiem spontanicznie, kiedy to po użyciu mojego pierwszego specyfiku do brody chciałem podzielić się z kimś wrażeniami. Napisałem recenzję i wrzuciłem do sieci. Tak to się zaczęło.

Jestem pozytywnym facetem z kilkoma zainteresowaniami, które staram się rozwijać według zasady, że w życiu trzeba się czymś interesować. Na co dzień pracuję jako barber/fryzjer męski w kaliskim Hovel Barber Shop (zapraszam na fotel do siebie – insta @miedziobrody_barber) i jest to coś co kocham robić. Amatorsko zajmuję się fotografią (obecnie głównie analogową – insta @bl_omo). Nie wychodzi mi to źle i mam z tego powodu ogromną radochę, więc praktycznie wszystkie zdjęcia na blogu to moje małe dzieła. Hobbystycznie jeżdżę od paru lat na deskorolce. Pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego i się wyluzować. Poza tym interesuje się też ambitną muzyką, kinem, trochę modą, gotowaniem (jestem wegetarianinem), zbieram zegarki naręczne ale od dłuższego czasu moim konikiem jest broda i wszystko co z nią związane, w tym tematy około barberskie. Nigdy nie byłem fanem golenia się na gładko. Szybko polubiłem swój zarost. Okres studiów utwierdził mnie w przekonaniu, że broda to nieodłączna część mojego wizerunku i tak zostało do dziś. Są lepsze dni i te gorsze, ale broda cały czas jest ze mną.

Na blogu zamierzam zamieszczać głównie recenzje produktów do pielęgnacji brody, wąsów, włosów a także sprzętu barberskiego. Znajdziecie tu również poradnik brodacza. Będzie też trochę ciekawostek na temat brody. Oczywiście nie zabraknie ciekawych wpisów dotyczących reszty moich zainteresowań.

Bardzo cieszę się, że tu trafiłeś/aś i zapraszam do odwiedzania mnie regularnie. Na bieżąco będę zapełniał bloga dobrym brodatym contentem. Jeśli masz jakieś przemyślenia i chcesz się nimi podzielić, pisz śmiało.

beardrust


Nagrody i wyróżnienia

  • I miejsce w kategorii Styl oraz III miejsce w klasyfikacji ogólnej plebiscytu Men’s Health na Męski Blog Roku 2017 (na 116 zgłoszonych blogów z całej Polski)

Ważniejsze wzmianki

  • artykuł w Gazecie Sycowskiej (środa, 9 sierpnia 2017)

  • artykuł w Gazecie Sycowskiej oraz na stronie syców.naszemiasto.pl (wtorek, 4 sierpnia 2020)

Moje artykuły w gazecie branżowej Barber Expert Magazine:

Jeśli masz jakieś pytania zajrzyj do zakładki Kontakt. Jeśli chciałbyś nawiązać ze mną współpracę kliknij Współpraca. Zapraszam Cię również do odwiedzenia mnie na Facebooku, Instagramie oraz moim kanale w serwisie YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.