Co zrobić żeby broda była gęsta i w dobrej kondycji?

Dziś porozmawiamy sobie głównie o gęstości brody. O tym jak o brodę dbać i co robić żeby rosła zdrowa i silna. Będzie też o kilku sposobach na zagęszczenie brody zarówno realne jak i to optyczne. To co zainteresowani?

Nie od razu Kraków zbudowano…

Kondycja naszej brody zależy od wielu czynników wbrew pozorom nie są to jakieś wyszukane rzeczy, ale warto na nie zwrócić uwagę. Żeby broda była gęsta i silniejsza można też wypróbować kilka sposobów, które przedstawiam w filmie poniżej.

4 thoughts on “Co zrobić żeby broda była gęsta i w dobrej kondycji?

  1. Higiena jest bardzo ważna. Codzienna pielęgnacja. Ja każdego dnia myję brodę mydłem. Ostatnio używam Masveri ma bardzo przyjemny zapach.

  2. Podstawą jest codzienna pielęgnacja i dobre kosmetyki. Moim must heve jest olejek Masveri. Dzięki niemu moja broda jest e lepszej kondycji.

  3. Co to za marna szeptanka firmy Masveri pod niemal każdym postem? To jest żenujące i aż bije po oczach. Wszedłem na ulubiony blog po małym czasie nieobecności i co komentarze to kolejna dawka żenady.

    1. sam jestem zdziwiony, że pojawia się tak dużo komentarzy o marce Masveri praktycznie pod każdym postem ale nie jestem z tym w żaden sposób powiązany 🙂
      być może ktoś został o to poproszony, nie mam na to wpływu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.