Czym jest Blomo?

10 kopia

Jeśli odwiedziliście zakładkę o mnie to wiecie już, że poza brodą interesuje mnie fotografia. Nie jestem w tej dziedzinie profesjonalistą lecz amatorem-zapaleńcem. W tym poście opowiem Wam trochę o moim fotograficznym projekcie. Czym jest Blomo? Pierwszy aparat  kupiłem sobie będąc chyba jeszcze w gimnazjum, a była to niewielka cyfrówka firmy Samsung. Jej parametry nie zachwycały, szczególnie gdybym miał porównać ją do dzisiejszego sprzętu. Teraz lepszy aparat mam w swoim smartfonie. Wtedy stawiałem pierwsze kroki w świecie fotografii, głównie nagrywając głupie filmy i cykając co popadnie.

Moim drugim aparatem była lustrzanka Canona. Mam ją do tej pory i jestem z niej bardzo zadowolony. Wszystkie zdjęcia, które znajdziecie na tym blogu wykonane są właśnie tym sprzętem.

Lubię robić zdjęcia praktycznie wszystkiego co można sfotografować. Od dłuższego czasu prowadzę bloga, gdzie staram się na bieżąco dodawać zdjęcia mojego autorstwa. Często są to zdjęcia deskorolkowe, zdjęcia martwej lub żywej natury, zdjęcia mojej żony, a nawet mnie samego (wkrótce pewnie zarzucę was zdjęciami mojej córki). Tym właśnie jest projekt Blomo (B – Bartosz, lomo – rodzaj aparatu bądź trendu w fotografii) – specyficznym pamiętnikiem, w którym utrwalam różne chwile z mojego życia w formie elektronicznych obrazów.

Na chwilę obecną fotografowanie produktów do brody pochłonęło mnie bez reszty. Staram się aby każde zdjęcie jak najlepiej oddawało klimat związany z danym produktem. Jeśli będziecie ciekawi moich wcześniejszych zdjęć, serdecznie zapraszam na Blomo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: