Brodata giełda

beardsman_kit_open_1x1_sc_1024x1024

Wpadłem na ciekawy pomysł i stworzyłem giełdę dla brodaczy, gdzie można będzie odsprzedać lub wymienić się produktami do brody, które niekoniecznie przypadły nam do gustu.

Jak dobrze wiecie, produkty do brody nie są rzeczą tanią. Balsamy, olejki, szampony itp. to wydatek od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Co więcej, tego typu kosmetyki są bardzo wydajne, a ich zużycie zajmuje czasem dobrych kilka miesięcy.

Rynek rośnie, a wraz z nim rośnie dostępność i asortyment specyfików do dbania o nasze brodziska. Niestety często nie mamy możliwości powąchania olejku czy sprawdzenia konsystencji balsamu przed jego zakupem, chyba że wybierzemy się do barbershopu gdzie akurat zostaliśmy takim czy innym kosmetykiem uraczeni po cięciu brody, włosów. Niestety na chwilę obecną takich miejsc nie jest jeszcze zbyt wiele choć ich liczba rośnie w bardzo pozytywnym tempie.

Jeśli zdarzyło się Wam zaryzykować i kupić taki czy inny olejek, pomadę czy balsam, ale rozczarował was zapach czy inne właściwości i nie macie co zrobić z tym fantem, a nie chcecie go wyrzucać bo przecież zapłaciliście za niego sporą kasę, a produkt jest praktycznie niezużyty – sprzedajcie go innemu brodaczowi ! Może akurat jemu podpasuje, a wy odzyskacie części pieniędzy. Możecie się też wymieniać.

Giełdę stworzyłem z myślą o takich właśnie sytuacjach. Sam nabyłem kiedyś olejek, którego nie używam zbyt często bo zapach po prostu mi nie odpowiada.

Mam nadzieję, że pomysł ten wypali, i że z czasem giełda będzie fajnym miejscem gdzie można będzie sprzedać, oddać, wymienić się produktami lub po prostu poznać opinie innych użytkowników i porozmawiać.

Grupa jest otwarta także zapraszam wszystkich znajomych z brodą i nieznajomych z brodą jak i również zachęcam abyście zapraszali swoich znajomych i znajomych znajomych. Oto link do giełdy na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.