Brodate newsy #2

Brodate newsy to seria artykułów, które mają na celu na bieżąco informować was o nowościach jakie pojawiają się na naszym rynku. Mam tu na myśli przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji brody, włosów ale także nowo powstałe marki oraz inne nowinki związane z brodą i kulturą barbershopów.

Świński i Dziki kartacz do brody marki Cyrulicy

Jedna z moich ulubionych polskich brodatych marek wypuściła na rynek świeże… mięsko. Mowa tu o kartaczach do brody – świńskim i dzikim. Po tym jak Cyrulicy stworzyli dwa mydła o różnych, ale uzupełniających się właściwościach pielęgnacyjnych nie miałem wątpliwości, że dbają o każdego brodacza. I tego z brodą na poziomie wizard i tego z zarostem five o’clock shadow. Dlatego też nie stworzyli jednego kartacza jak większość firm, ale dwa dla różnego rodzaju zarostu. Kartacz świński sprawdzi się przy krótkiej brodzie jako że włosie świni jest delikatniejsze i średniej twardości. Kartacz dziki natomiast będzie odpowiedni dla bujnych bród, które wymagają mocnego czesania konkretnym, twardym włosiem. Oba kartacze to 100% pracy ręcznej. Produkt w 100% z Polski. Cena 89 zł.

Kartacze Cyrulików możecie nabyć na stronie ⇒ Cyrulicy.pl


Pomada do włosów Suavecito Firme Hold Spring 2018

Suavecito to jedna z tych firm, która zasypuje nas kolejnymi edycjami specjalnymi swoich pomad średnio co 3 miesiące. Edycje limitowane mają to do siebie, że za każdym razem dostajemy nowy zapach i nową szafę graficzną opakowania. Produkt i jego właściwości pozostają jednak bez zmian, co oznacza że nadal możemy liczyć na mocno utrwalającego fryzurę wodniaka o łatwej zmywalności. Na wiosnę 2018 Suavecito proponuje nam zapach Honey Cedar, czyli połączenie nut zapachowych miodu oraz drzewa cedrowego. Ciekawe połączenie nieprawdaż? Jak dla mnie każdy zapach będzie lepszy niż ten, który znam z klasycznego Suavka – koloński i sztuczny a la proszek do prania. Są jednak fani tego zapachu, którzy mnie pewnie zlinczują. Tak czy siak jeśli mamy tu fanów marki Suavecito to polecam zaopatrzyć się w edycję wiosenną o miodowo-drzewnym zapachu ! Koszt pomady to 75 zł za 113 g.

Suavecito FH Spring 2018 możecie złapać np. w sklepie ⇒ Menspace.pl

One thought on “Brodate newsy #2

  1. Naszych rodzimych producentów to pazerność zżera do granicy możliwości, a my za to płacimy. Za mniejsze pieniądze można kupić szczotkę Capitana Fawcetta, firmę rozpoznawalną na całym świecie w branży, świetnie wykonaną i zapakowaną w stylowe opakowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.