International Barber Battle 21-23.09.2018 | Targi Beauty Days 2018

Jeśli choć trochę interesujesz się tematyką pielęgnacji brody i stylizacji włosów to wpadaj koniecznie do Strefy Brodaczy podczas tegorocznych Beauty Days. Czeka na Ciebie masa atrakcji. Wpadnij pogadać i przybić piątkę. Ja tam będę, bądź i Ty! – beardrust (bloger/youtuber)

Strefa Brodaczy na Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days 21-23 września 2018

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to największe w Europie Centralnej i jedyne w Polsce wydarzenie integrujące całą branżę kosmetyczną. Trzydniowe Beauty Days łączą formułę B2B i B2C – skupiają zarówno profesjonalistów, jak i wszystkich miłośników piękna.
Podczas zbliżającej się edycji Organizatorzy przygotowali dla Brodaczy dedykowaną strefę, gdzie będą mieli okazję spotkać się z mistrzami fryzjerstwa męskiego, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, kupić najlepsze kosmetyki dla mężczyzn, wygrać cenne nagrody w konkursach czy oddać się w ręce profesjonalnych barberów. Dobrą zabawę w tej strefie zapewni Jameson Irish Whiskey.
Dla profesjonalistów dedykowana jest bitwa – International Barber Battle, Pula nagród to 50 000 ZŁ! W skład jury bitwy zasiądą: Adam Szulc, Lady Barber, Kamil Turlej, Łukasz Janik, Mateusz „Delma” Poznański, Petit Pati oraz gość specjalny Darryn Pitman. Stanie również scena dedykowana Barberom, gdzie przez 3 dni odbywać się będą szkolenia najlepszych edukatorów z całego świata oraz prezentacje nowości Barberskich.

Więcej info na stronie wydarzenia beautydays.pl i na Facebook’u !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.