Jak zaprojektować idealną fryzurę? – szkolenie z Pirate Paulus

Jak co roku również i w tym roku odbywają się targi Beauty Days. My brodacze i barberzy mamy swoją strefę, w której spotkamy się by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, sprawdzić nowinki w świecie kosmetyków do męskiej pielęgnacji, obejrzeć zacne brody oraz najlepszych barberów w akcji podczas Barber Battle. W dniach 20-22 września odbywać będą się też zamknięte szkolenia, a wśród nich jedno z moim zdaniem ciekawszych czyli szkolenie z Pirate Paulus’em, przedstawicielem “szoremowej” szkoły oraz edukatorem w Akademii Stara Ferajna.

21 września tj. sobota dokładnie o godz. 15 odbędzie się szkolenie z piratem Paulus’em, który pokaże wszystkim, którzy wezmą udział w szkoleniu jak zaprojektować idealną męską fryzurę. Poniżej krótka zapowiedź tego wydarzenia:

Wiecie dlaczego Paul Taylor-Clinch ma pseudonim Pirate Paulus?
Ponieważ każda głowa jest dla niego wyspą z zakopanym skarbem!

A co jest tym skarbem? 
Oczywiście idealna fryzura! 

Idealna czyli taka, którą jest dostosowana do twarzy i charakteru klienta oraz do tego jak rosną mu włosy.
Chcecie zdobyć mapę, która pozwoli Wam sprawnie odnaleźć i wykonać idealną fryzurę na każdej głowie?
Wpadajcie na pokład… znaczy pokaz, i wyruszcie z nami na piracką wyprawę po Morzu Klasycznych Fryzur.

Załoga Ferajny zaprasza! Arghhh!

Paul Taylor-Clinch
jest siorbiącym herbatę Brytyjczykiem, który spędził 2 lata w mekce barberingu – holenderskim Schorem. Później odpłynął do Anglii, po drodze zdobywając tytuł scumbassadora marki Reuzel. W 2019 roku otworzył barbershop Black Sails. Od tego roku jest również członkiem teamu kreatywnego marki Mizutani. Jako edukator stawia na prostotę. Jego metoda pozwala wykonać jakościową robotę w stosunkowo krótkim czasie. Z Akademią Barberską Stara Ferajna współpracuje od 2018 roku.


Szkolenie w języku angielskim, tłumaczone symultanicznie na polski. 

Targi Beauty Days (do każdego biletu wejściówka na targi gratis).

Ja tam będę i wy też możecie. Zachęcam was do zarejestrowania się na szkolenie pod linkiem: https://evenea.pl/event/pirate-paulus/?fbclid=IwAR29BsxF63S8_wUFf1BUXAWY5ztpNGKOEqQGVdPVQ2sPzzjoC3ChYzaK2pI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.