Mr Incredibeard – człowiek tysiąca bród

mr-incredibeard

Z pewnością część z was przeglądając Instagrama czy Facebooka natknęła się na zdjęcia tego brodacza. Przyznam, że jego twórczość jest całkiem inspirująca. Kim jest Mr Incredibeard?

Jakiś czas temu natknąłem się na zdjęcia człowieka, który robi z brodą dziwne rzeczy np. je zupę z miski zrobionej z własnej brody. Z początku pomyślałem, że to fotomontaż czy jakiś inny fake, ale nie. To naprawdę jego broda ! Zacząłem więc szukać innych zdjęć i informacji o tej ciekawej postaci.

Okazuje się, że Mr Incredibeard to niejaki Isaiah Webb (29) z San Francisco, który jest zwyczajnym pracownikiem korporacji Sony. Na boku robi różne dziwne rzeczy ze swoją brodą i publikuje to wszystko w Internecie.

Zarost sypnął się Webbowi już w wieku 11 lat. Po kilku latach, kiedy jego broda była już na tyle długa aby się nią bawić, wraz z żoną postanowił to wykorzystać. Tak zaczęło się szaleństwo stylizowania brody Webba. Przy formowaniu i układaniu wszystkich “fryzur” pomaga mu żona. Jak się domyślacie potrzeba do tego masy specyfików aby takie brodzisko ułożyć. Po pewnym czasie, gdy Webbowi skończyły się pomysły, poprosił fanów o ich sugestie co zaowocowało nowymi przedziwnymi stylizacjami.

jenggot-aneh-1

Webb prowadzi również sklep internetowy, w którym można zakupić różnego rodzaju merch typu koszulki, czapeczki itp. Co więcej, brodacz wypuścił linię swoich kosmetyków do brody, w której znajdziemy między innymi olejek czy szczotkę dedykowaną długiej brodzie.

O ile się nie mylę, prowadzi również działalność charytatywną, pomagając dzieciom.

Powiem szczerze, że podziwiam go, że w wieku 29 lat posiada już taki zacny zarost. Co więcej, że ma pracę posiadając taki konkretny zarost bo z tym w dzisiejszych czasach jest różnie. Nie wiem tylko czy zjadłbym zupę z własnych włosów choćby nie wiem jak czyste były 🙂

Bylibyście chętni zapuścić taką brodę? Co byście z niej zrobili?

Więcej zdjęć tego sympatycznego i inspirującego koleżki znajdziecie tutaj:

Incredibeard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: