Dr K Soap Company

107

Drugą marką, której historię chciałbym wam przybliżyć jest Dr K Soap Company. Jest to jedna z moich ulubionych firm produkujących kosmetyki dla brodaczy.

me-640x480Dr K Soap Company to irlandzka marka założona przez Roba Karremana (nazwa Dr K pochodzi od nazwiska założyciela). Mydlarska przygoda Roba zaczęła się w 2011 roku, kiedy to uniwersytetowi w Cork w Irlandii, gdzie pracował jako badacz/pracownik naukowy, skończyły się fundusze. Wtedy postanowił rozwijać swoje zainteresowania mydlarskie i biochemiczne na własną rękę. Rob mówi, że była to dla niego naturalna kolej rzeczy. Zawsze lubił eksperymentować w swoim laboratorium. Mówi, że nawet dziś spędzanie długich godzin na opracowywaniu nowej gamy produktów kosmetycznych dla mężczyzn sprawia mu przyjemność. Dr K od samego początku postanowił przeciwstawić się produkcji kosmetyków, w których znajdziemy samą chemię i sztuczne substancje. Jak sam mówi: “Jeśli postanowiłem zrobić mydło, będzie to najlepsze mydło”. Dlatego też Rob przywiązuje ogromną uwagę do naturalnych składników, które zawarte są w jego produktach. Jest dumny z tego, że może podpisać się pod produktem, który jest bezpieczny i najlepszy bo wykonany w 100% z naturalnych składników.

Od tamtej pory asortyment jaki oferuje Dr K znacznie się powiększył. Wszystkie kosmetyki wykonywane są w laboratorium w Cork według ścisłych norm europejskich. Produkty wychodzące spod ręki Dr K nie zawierają tanich detergentów syntetycznych (SLS), parabenu, ropy naftowej i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

W swojej ofercie Dr K posiada:

  • mydła do ciała

Dr.K-Man-Soap-Hairpomades_large

804-zestaw-do-brody-dr-k-soap-2

  • szampon do brody
  • grzebień
  • szczotkę
  • olejek do golenia
  • mydła do golenia
  • balsam po goleniu
  • tygielek i inne akcesoria

deluxe-shaving-set

Osobiście miałem okazję testować szampon do brody, balsam oraz dwa olejki. Recenzję Beard Toniku oraz Beard Toniku Woodland Spice (ten drugi to totalna nowość) znajdziecie na moim blogu. Recenzja balsamu i szamponu w przygotowaniu.

(zdjęcia zaczerpnięte z oficjalnej strony www.drksoap.com)

2 thoughts on “Dr K Soap Company

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.